Baza ProSport Arena

20

18 Aprilie 2004

Mihai RĂSTUF

Cluburi:

LPS Mircea Eliade (12 Martie 2012 – 31 August 2013)

AS Micii Fotbalişti (17 Septembrie 2013 – 31 Ianuarie 2018)

ProSport Bucureşti (16 Februarie 2018 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept