Baza ProSport Arena

18

28 Iunie 2004

Mario STANCU

Cluburi:

LPS Mircea Eliade (12 Martie 2012 – 30 August 2012)

SC FC Steaua SA (19 Septembrie 2012 – 30 August 2014)

AS FC Dănilescu (12 Septembrie 2014 – 28 Februarie 2016)

Ajax Noua Generaţie (9 Martie 2016 – 31 Ianuarie 2017)

CSC Bragadiru (27 Februarie 2017 – 31 Iulie 2017)

ProSport Bucureşti (30 August 2017 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept