Baza ProSport Arena

08

14 August 2004

Marian SULTANA

Cluburi:

SC FC Steaua SA (17 Martie 2014 – 31 Iulie 2015)

AS Ajax Noua Generaţie (20 August 2015 – 6 Septembrie 2015)

CS Concordia Chiajna (7 Septembrie 2015 – 28 Februarie 2017)

ASC Juventus Bucureşti (7 Martie 2017 – 31 Ianuarie 2018)

ProSport Bucureşti (19 Februarie 2018 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept