Baza ProSport Arena

18

18 Iulie 2005

Iustinian CACARACI

Cluburi:

Palatul Naţional al Copiilor (18 Martie 2013 – 31 August 2014)

FC Juniorul (8 Septembrie 2014 – 31 Iulie 2015)

ACS Juniorul 2014 (18 August 2015 – 31 Ianuarie 2017)

ProSport Bucureşti (23 Februarie 2017 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept