Baza ProSport Arena

04

27 August 2005

George GOGESCU

Cluburi:

AS Toni Doboş (13 Septembrie 2012 – 31 Iulie 2016)

ProSport Bucureşti (31 August 2016 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept