Baza ProSport Arena

06

16 Noiembrie 2005

Francesco ŞUGUBEAŢĂ

Cluburi:

CS Cadet (27 Februarie 2015 – 31 August 2015)

AS Toni Doboş (4 Septembrie 2015 – 31 August 2016)

ProSport Bucureşti (12 Septembrie 2016 – prezent)

 

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept