Baza ProSport Arena

13

3 August 2004

Eduard George RUSU

Cluburi:

CS FC Dinamo (26 Septembrie 2012 – 30 Septembrie 2014)

SC Dinamo 1948 SA (8 Octombrie 2014 – 28 Februarie 2016)

ACS Regal Sport Club (9 Martie 2016 – 28 Februarie 2018)

ProSport Bucureşti (8 Martie 2018 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept