Baza ProSport Arena

19

19 Februarie 2004

Darius ŞERBAN

Cluburi:

ACS Iniţial (28 Octombrie 2013 – 31 Iulie 2015)

AS Ajax Noua Generaţie (20 August 2015 – 31 Ianuarie 2017)

CSC Bragadiru (27 februarie 2017 – 31 Iulie 2017)

ProSport Bucureşti (30 August 2017 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept