Baza ProSport Arena

05

6 August 2004

Darius BUZATU

Cluburi:

AS Toni Doboş (18 Septembrie 2012 – 31 Iulie 2014)

CS Cadet (8 August 2014 – 31 Iulie 2015)

AS Toni Doboş (14 August 2015 – 31 Iulie 2016)

ProSport Bucureşti (23 August 2016 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept