Baza ProSport Arena

06

10 Iunie 2005

Cosmin MIHALACHE

Cluburi:

CS Cadet (12 Septembrie 2013 – 31 Iulie 2015)

AS Toni Doboş (14 August 2015 – 31 Iulie 2016)

ProSport Bucureşti (25 August 2016 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept