Baza ProSport Arena

99

14 Iunie 2005

Cosmin ISTRITEANU

Cluburi:

CS Concordia Chiajna (7 Noiembrie 2014 – 31 Iulie 2015)

AS Toni Doboş (26 August 2015 – 31 August 2016)

ProSport Bucureşti (12 Septembrie 2016 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept