Baza ProSport Arena

12

29 Decembrie 2004

Andrei TOMA

Cluburi:

AS Toni Doboş (27 Iulie 2012 – 31 Iulie 2014)

CS Cadet (8 August 2014 – 31 iulie 2015)

AS Toni Doboş (15 August 2015 – 31 Iulie 2016)

ProSport Bucureşti (25 August 2016 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept