Baza ProSport Arena

20

5 Aprilie 2005

Andrei SAVA

Cluburi:

LPS Mircea Eliade (28 Mai 2013 – 28 Februarie 2015)

AS Termo (11 Martie 2015 – 28 Februarie 2016)

AS Toni Doboş (4 Martie 2016 – 31 August 2016)

ProSport Bucureşti (14 Septembrie 2016 – prezent)

Posturi

Portar
Fundaş
Mijlocaș
Atacant

Îndemânare

Picior stâng
Picior drept