Baza ProSport Arena
Agendă MECIURI  16 Martie – 17 Martie

Agendă MECIURI  16 Martie – 17 Martie

12 martie 2019 0 Altele, ARTICOLE, Meciuri, PROGRAM

SÂMBĂTĂ 16 Martie

Ora 09:00 – Teren: ProSport ARENA – grupa 2006 – seria 1

ASC Sparta (ProSport Bucureşti) – CSA Steaua

 

Ora 09:00 – Teren: ProSport ARENA – grupa 2008 – seria galben

SC FC Dinamo 1948  – ProSport București 1

 

Ora 09:00 – Teren: ProSport ARENA – grupa 2010 – seria verde

FCSB 3 – ProSport Bucureşti

 

Ora 10:00 – Teren: Central Chiajna – grupa 2004 (Liga Elitelor U15)

CS Concordia Chiajna – ProSport Bucureşti

 

Ora 10:00 – Teren: Ion Țiriac – grupa 2005, Seria 1

SC Dinamo 1948  – ProSport Bucureşti

 

Ora 10:00 – Teren: Arena Valencia – grupa 2009 – seria verde

FC Nana Junior 1  – ProSport Bucureşti

 

Ora 10:15 – Teren: FCSB Berceni – grupa 2008 – seria 1

ProSport Bucureşti  – CS Concordia Chiajna

 

Ora 10:50 – Teren: DĂNILESCU – grupa 2010 – seria 1

ProSport Bucureşti  – FC Dănilescu

 

Ora 11:00 – Teren: Dinamo Sintetic – grupa 2002

CS FC Dinamo – ProSport Bucureşti

 

Ora 11:00 – Teren: ProSport ARENA – grupa 2008 – seria galben

ProSport Bucureşti 2 – Tiki Taka

 

Ora 12:00 – Teren: Baza CLINCENI – grupa 2000 (republicani A)

Academica Clinceni (ProSport Bucureşti ) – Liceul Tehnologic Sf Pantelimon

 

Ora 13:40 – Teren: ProSport ARENA – grupa 2006 – seria 1

ProSport Bucureşti – ACS Juniorul 2014

 

Ora 14:00 – Teren: Baza CLINCENI – grupa 2002 (republicani B)

Academica Clinceni (ProSport Bucureşti ) – Liceul Tehnologic Sf Pantelimon

 

Ora 14:30 – Teren: Olimpic – grupa 2005 – seria 2

ACS Valencia  – ProSport București

 

Ora 19:30 – Teren: ProSport ARENA – grupa 2000

ProSport Bucureşti  – CSA Steaua

 

 

 

DUMINICĂ 17 Martie

Ora 09:50 – Teren: GORJULUI – grupa 2012

ProSport Bucureşti – Inter Galaxy

 

Ora 10:00 – Teren: Baza CLINCENI –grupa 2004

Academica Clinceni (ProSport Bucureşti ) – CS Chitila

 

Ora 10:00 – Teren: ProSport ARENA – grupa 2009 – seria 1

ProSport Bucureşti  – Inter Bucharest

 

Ora 10:10 – Teren: ProSport ARENA – grupa 2007 – seria Roșu

ProSport Bucureşti  – Micii Fotbaliști

 

Ora 11:45 – Teren: Baza CLINCENI –grupa 2006

Academica Clinceni (ProSport Bucureşti ) – ACS Sanatate Buftea 2

 

Ora 12:20 – Teren: ProSport ARENA – grupa 2011 – seria 1

ProSport Bucureşti – CS TC Champion

 

Ora 16:00 – Teren: FCSB Berceni – grupa 2007 – seria 1

ProSport Bucureşti  – ACS Juniorul 2014

 

Ora 17:00 – Teren: Juventus – grupa 2003

ACS Elite FA – ProSport București

1
0

Lasa un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *